Jak to działa

seegest

Potrzeba jest matką wynalazku.

 

     Proponowany system działa wówczas, jeśli szybko zlokalizujemy (określimy) nasze miejsce, dokładny czas owego „minięcia się” i zapamiętamy najbardziej charakterystyczne cechy zewnętrzne osoby, która zaintrygowała nas (np. kolor kurtki, fryzurę, jakiś trzymany przedmiot). Poza tym winniśmy posłużyć się określonym systemem znaków – gestów, który możecie zobaczyć w spocie reklamowym na naszej stronie. Właśnie w ten sposób wysyłamy widoczny sygnał do osoby, z którą mamy kontakt wzrokowy i wzbudziła nasze zainteresowanie. Ktoś mógłby w tym momencie pomyśleć, że chodzi wyłącznie o nawiązanie relacji damsko – męskich (i odwrotnie). Nic bardziej mylnego. Mijać mogą się przykładowo dwa samochody tej samej marki, a ich właściciele chcieliby się poznać, aby wymienić uwagi na temat napraw, zakupu trudnych do zdobycia części itp.

     W przypadku, kiedy wyłącznie jedna osoba zobaczyła drugą na ulicy, czy też w pojeździe komunikacji miejskiej, w samochodzie lub innym dowolnym miejscu i nie było możliwości pokazania charakterystycznego gestu, również istnieje możliwość nawiązania kontaktu. W założeniach naszej strony jest bowiem taki wariant: „sprawdź czy jesteś poszukiwany/ poszukiwana przez inną osobę. Czytając wpisy z dnia bieżącego lub poprzednich, możecie całkiem przypadkowo trafić na post, który kierowany jest do was lub waszych znajomych. Możecie ich wtedy poinformować o tym, że są poszukiwani (pamiętamy jak byliśmy ubrani i gdzie znajdowaliśmy się o określonej godzinie). Pomyślcie jaką miłą niespodziankę zrobicie przekazując taką informację osobie, co do której jesteście niemal pewni, że ktoś jej poszukuje. Tak samo usatysfakcjonowani będziecie wy sami, jeśli od kogoś otrzymacie podobną informację. Łączenie tych faktów bardzo ułatwi kontakt, do którego możecie się przyczynić.

     Pamiętajcie!!!! Najważniejszym elementem jest zapamiętanie dokładnej godziny określonej sytuacji, charakterystycznych miejsc, faktów, a potem... Poszukiwania wzajemne na naszej stronie to już tylko formalność.

     Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem oraz z zakładką „Jak to powstało”…. Powodzenia