Jak dodać wpis

 

 

Jeśli minęliśmy kogoś na ulicy, widzieliśmy w tramwaju, autobusie, w samochodzie i chcielibyśmy tę osobę znaleźć, możemy to zrobić za pomocą naszego kalendarza. Działa to na zasadzie grup Spotted na Facebook'u, ale dużo prościej. Nie trzeba wysyłać prośby do administratora grupy, aby umieścił nasz wpis. Osoba poszukiwana nie musi przedzierać się przez dziesiątki postów w ramach jednej grupy. Wystarczy, że spojrzycie na konkretną datę i miejscowość w naszym kalendarzu i już będzie wiadomo, czy ktoś nas poszukuje.

Aby dodać wpis, wystarczy w kalendarzu wybrać interesujący nas rok i miesiąc. W tym przypadku będzie to grudzień 2017

Następnie klikamy w kafelek z konkretną datą, czyli dniem, w którym zauważyliśmy kogoś i chcielibyśmy go odnaleźć. U nas będzie to 5 grudzień.

Wyświetli nam się lista godzin. Wybieramy interesującą nas godzinę i klikamy w ciemny plus po prawej stronie.

Otworzy nam się nowe okienko z możliwością dodania wpisu. Musimy teraz wpisać treść wiadomości do poszukiwanej osoby, wybrać miasto, w którym dane spotkanie miało miejsce i ewentualnie minutę ( jeśli pamiętamy, że widzieliśmy daną osobę konkretnie o 3:20 ), wpisujemy swoje imię oraz przechodzimy proces weryfikacji recaptcha ( jeśli dodajemy wpis anonimowo musimy po prostu kliknąć Nie jestem robotem i rozwiązać łamigłówkę od firmy Google :) ), akceptujemy regulamin i klikamy w Dodaj wpis. To wszystko. Nasz post zostanie zamieszczony i od teraz każdy może go wyszukać w kalendarzu wybierając rok, miesiąc, dzień oraz miejscowość.

 

 Jak odpowiedzieć na komentarz:

 

 

We wszystkich filmikach instruktażowych został wykorzystany utwór o numerze 293 pobrany ze strony http://www.front-music.pl/darmowe/